Sınav
Kalan Gün
Kalan Saat
YGS
-
-
SBS
-
-
LYS1
-
-
LYS5
-
-
LYS4
-
-
LYS3
-
-
LYS2
-
-
Ana Sayfa

Franchising Hakkında


Franchising Hakkında

Talep Formu

"Türkiye'nin geleceği eğitimli insandır" felsefesiyle yola çıkan BİL HOLDİNG farklı sektörlere yatırım anlayışından uzak durarak, yatırımlarını sadece eğitim alanında yapmıştır.

Türkiye'nin eğitimdeki öncü markalarından olan "BİL", kaliteli ve nitelikli yayınlarıyla, çağdaş ve profesyonel Kurumsal anlayışıyla, ülkenin her yerinde aynı eğitim ve öğretim modeli ile hareket eden dev kadrosuyla bugün 65 şubeye ulaşmanın haklı gururunu taşımaktadır.

BİL ÖĞRETİM KURUMLARI Franchising sistemi ile Kurumlarımız bölgelerindeki lider eğitim kurumu olma yarışında ilk sıralara yerleşmiş, BİL adı altında deneyimlerini ve birikimlerini doğru yerde ve zamanda değerlendirme fırsatı bulmuşlardır.

Eğitimde yakalamış olduğumuz bu başarıyı Türkiye'nin her yerine yayılmış şubelerimizle sürdürmekteyiz ve sürdürmeye de devam edeceğiz.

KARLI BİR YATIRIM YAPACAKSINIZ
Yatırımınızı önceden planlanmış ve fizibilitesi en ince ayrıntısına kadar hazırlanmış bir proje çerçevesinde gerçekleştireceksiniz. Zaman planlaması ile de minimum maliyet sağlayarak karlı bir yatırım gerçekleştireceksiniz.

PROFESYONEL BİR KADROYLA ÇALIŞACAKSINIZ
Birçok sektörde olduğu gibi eğitim sektöründe de işletme için önemli kaynak insan kaynağıdır. İşletmede çalışacak olan kadronun oluşumu, üstünde hassasiyetle durulması gereken bir konudur. Bilgi havuzunda çok geniş insan kaynağına sahip olan BİL ÖĞRETİM KURUMLARI' nın katkılarıyla eleman temini ve bu elemanlara uygulanacak kriterleri belirlemek artık sorun olmaktan çıkacak, aynı zincir halkaları olan BİL şubelerinin, iş yoğunluğuna göre, aralarında yapılacak personel değişimleri ile anında destek olma imkanı bulunacaktır.

DENENMEMİŞİ DEĞİL, DENENMİŞİ DENEYECEKSİNİZ
Yaptığınız yatırımın size ne getireceğini daha önceden bilmemeniz, kendinizi dibi görünmeyen bir çukura atmanızdan farklı değildir. Daha önceden yapmış olduğu yatırımlarıyla her zaman üstün başarı sağlamış ve sektördeki lider kurumlardan biri olmuş BİL ÖĞRETİM KURUMLARI ile yapacağınız Franchising size denenmemiş değil, daha önceden defalarca denenerek başarıya ulaşmış uygulamaları hayata geçirme olanağı sunacaktır.

YALNIZ OLMAYACAKSINIZ
Hayatı keşfetmek için BİL ÖĞRETİM KURUMLARI' yla kuracağınız işbirliği ile kendinizi daha güçlü hissedecek, her konuda arkanızda bizi göreceksiniz. Bizden, bizim deneyimlerimizden faydalanarak ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği alacaksınız.

 

İletişim;

 
Yetkili: Şükrü NURÇİN
E Posta: franchise@bil.com.tr
Tel: (0212) 690 26 54
Gsm: (0533) 778 51 38
 

Ana Sayfa